КУРСИ ADR - РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

КУРСИ ADR - РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Ми навчаємо перевезенням небезпечних вантажів в Україні вже 20 років. За цей час ми випустили понад 20 000 фахівців. Ми - один з найбільших центрів підготовки по всій країні а також є невід'ємною частиною Всеукраїнського Союзу учасників Спеціального Автодорожнього Руху (СУСАР). Наша установа має сертифікованих викладачів, досвід роботи з чітким розумінням того, що Вам потрібно.
Ми - це Ваш ключ до успіху в сфері перевезення як на території України так і за її межами.

09:00-15:00 ВРЕМЯ РАБОТЫ
отправьте нам
заявку

ЗВЕРТАЮЧИСЬ до нас ВИ отримуєте

НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ
ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ

В нашій команді працюють сертифіковані фахівці зі стажем роботи не менше 20 років. Кожен викладач регулярно проходить обов'язкову переатестацію з підвищенням кваліфікації.

ЧЛЕНСТВО В "СУСАР"

Громадський Союз «Союз учасників спеціального автодорожнього руху» (ОС «Сусарова») - об'єднання юридичних та фізичних осіб, діяльність яких пов'язана з відправленням, перевезенням і отриманням небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів, логістикою вантажів, що здійснюються за спеціальними правилами.

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ
ПОСЛУГИ

Наші фахівці тісно працюють з перевізниками небезпечних вантажів і поза навчальним процесом. Кожен член нашої команди надає консультаційні послуги з питань оформлення документів, вирішенні спорів, ідентифікації небезпечних вантажів, комплектації транспортного засобу тощо.

ЗНАКИ - ТАБЛО
НЕБЕЗПЕКИ

Наш центр тісно співпрацює з фірмами-виробниками додаткового обладнання для комплектації транспортних засобів з перевезення небезпечних вантажів.

УПОВНОВАЖЕНИЙ
ЗА СУМІСНИЦТВОМ

Співробітники нашого центру мають кваліфікацію "уповноважений з питань перевезення небезпечних вантажів". У разі необхідності, на підставі трудового договору, можуть надавати відповідні послуги.

ВИЇЗНІ СЕСІЇ
(СЕМІНАРИ)

Наш центр може працювати дистанційно, з виїздом на Ваше підприємство, в Ваше місто. Обов'язкова умова з Вашого боку - це надати приміщення для проведення навчального процесу і сформувати групу.

РЕГУЛЯРНА
СИСТЕМА ЗНИЖОК

Фірми-партнери, які надають рекламні матеріали для поширення через нашу компанію, отримують знижку на проходження курсів.

ЗНИЖКА
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Наша компанія підтримує військовослужбовців (воїнські частини, учасники боєвих дій) та гарантує скидку на навчання в нашому центрі.

КУРСИ ADR

Для зарахування в групу підготовки фахівців з перевезення небезпечних вантажів необхідно надати наступні документи (ксерокопії):

Водій - Паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія, медична довідка, фото 3,5 х 4,5 (1 шт), підтвердження стажу роботи не менше 3-х років (Один варіантів: свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; довіреність на транспортний засіб; трудова книжка; фірмовий бланк "Подання" суб'єкта підприємницької діяльності)

Уповноважений - Паспорт, ідентифікаційний код, диплом про вищу освіту

Особи задіяні при перевезеннях НВ - Паспорт, ідентифікаційний код,

НАШИ КЛИЕНТы О НАС