АДР ДНІПРО

Про нас

До 2000 року в Україні гостро постало питання про організацію процесу контролю і перевезення небезпечних вантажів як по дорогах країни, так і в міжнародному напрямках, який би відповідав всім сучасним вимогам безпеки.

У зазначений період в Україні не було фахівців, що мають відповідні свідоцтва ДОПНВ. У зв’язку з чим в кінці 2000 року МВС України направило для проходження навчання в Академію транспорту Баварії фахівців відповідного профілю з усіх областей України. Серед пройшли навчання і одним з перших отримали сертифікат ДОПНВ був засновник і керівник нашого навчального центру.

В цей же період, на основі отриманих знань в Європі, і був організований “Регіональний навчально-методичний центр …” для передачі знань в області перевезення небезпечних вантажів всемспеціалістам задіяним в цій сфері діяльності.

ВЖЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ ПОСЛУГ
Вже 20 років ми навчаємо водіїв, уповноважених, а так само осіб, що беруть участь в автомобільній перевезення небезпечних вантажів. За цей час ми випустили велику кількість професіоналів, які знають свою справу, які в даний час успішно здійснюють перевезення небезпечних вантажів по дорогам України так і за її межами. За період свого існування ми працювали з великими державними організаціями та приватним бізнесом, проводили і періодично проводимо навчання співробітників МВС і Сервісного центру.
ВИПУСТИЛИ БІЛЬШЕ 20 000 КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ
Щороку навчання проходять і випускаються в нашому центрі понад 500 чоловік.
Членство в СУСАР
Громадський Союз «Союз учасників спеціального автодорожнього руху» (ОС «Сусарова») - об'єднання юридичних та фізичних осіб, діяльність яких пов'язана з відправленням, перевезенням і отриманням небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів, логістикою вантажів, що здійснюються за спеціальними правилами. Членство в Союзі «СУСАР» дає незаперечні переваги від необхідного отримання інформації та спеціальних знань до підтримки у вирішенні багатьох прикладних питань. Союзом проводиться активна взаємодія із засобами масової інформації, досліджуються всі процеси, які безпосередньо пов'язані з перевезенням вантажів, створюються програми для комфортного і дохідного логістичного процесу, лобіюються інтереси членів Союзу в органи влади і самоврядування, популяризуються будь-яка діяльність, яка відповідає вимогам законодавства в даній сфері і базується на європейських принципах. Членами Союзу можуть бути працівники аграрної, хімічної, нафтової, газової промисловості, транспортного сектора, виробників тари, цистерн, транспортних засобів, професійних спілок, асоціацій - громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які досягли 18 років і які визнають Статут об'єднання. Членство в об'єднанні не обмежується расовою приналежністю, мовою, статтю, релігійними або політичними переконаннями, походженням або соціальним становищем. Крім усього на території Дніпропетровської області діє представник Союзу, що дозволяє за максимально короткі терміни надати кваліфіковану допомогу у вирішенні спірних питань. Вступний внесок для фізичних осіб становить 100 грн і членський річний внесок становить 250 грн. Для юридичних осіб вступний внесок складе 1000 грн і членський річний внесок 5000 Грн.
СЕРТИФІКОВАНІ ВИКЛАДАЧІ
У нашому центрі працюють сертифіковані викладачі. Кожен проходить обов'язкові переатестації раз в 5 років з подальшим складанням іспитів. Наші співробітники можуть проконсультувати Вас по будь-яких питань в сфері перевезень небезпечних вантажів.

про нас говорять

Дуже вдячна учбовому центру АДР. Особиста подяка Антону Олександровичу. Курси з перепідготовки вповноважених пройшли необтяжливо. Лектор уважно вислуховує, підбирає до слухача особистий підхід, надає роз’яснення, як кажуть»розкладає все по поличках». Щиро дякую Вам і всім рекомендую!
СВЕТЛАНА ЧУБ
Хочу выразить благодарность нашему преподавателю Мазуру Сергею Александровичу за те знания, которые мы усвоили на Ваших занятиях. Хочется отметить, что Сергей не только отлично знает свою дисциплину, но и искренне любит дело, которым занимается. На личном примере он показал, как можно быть увлеченным своим делом и получать от этого удовольствие. Занятия проходили очень интересно и увлекательно, доступно и понятно!
Владислав

є питання? Напишіть нам!