РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

ПІДГОТОВКА ІНШИХ ОСІБ

ПІДГОТОВКА ІНШИХ ОСІБ

7.2. Підготовка інших осіб, обов’язки які пов’язані з дорожніми перевезеннями небезпечних вантажів

7.2.1. Особи, що займаються класифікацією, пакуванням небезпечних вантажів, нанесенням маркування чи знаків небезпеки на упаковки, підготовкою транспортних документів на небезпечні вантажі, пред’явленням та прийняттям небезпечних вантажів до перевезення, наповненням і випорожненням цистерн, завантаженням упаковок, що містять небезпечні вантажі, в транспортні засоби або їх вивантаженням з транспортних засобів, завантаженням або розвантаженням контейнерів, перевантаженням небезпечних вантажів, а також особи, іншим чином безпосередньо пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів, повинні пройти підготовку відповідно до вимог відповідних нормативних документів.

7.2.2. Після проходження підготовки особі видається відповідне свідоцтво. Перепідготовка персоналу, який бере участь в дорожньому перевезенні небезпечних вантажів, повинна проводитися в разі значних змін в нормативних документах.

Дізнатися вартість курсу
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКНАШ МЕНЕДЖЕР ПРОКОНСУЛЬТУЕ
ВАС ЗА БУДЬ ЯКИМ ПИТАННЯМ